Yakıt Güvence Sistemi

Yakıt Güvence Sistemi 350 350 Gürel Petrol | Opet Küçükkuyu
Yakıt Güvence Sistemi
Ford, Fiat, Alfa Romeo, Jeep ve Lancia kullanıcılarını Opet’in kaliteli yakıtıyla buluşturan özel bir hizmet: Yakıt Güvence Sistemi’yle aracınız koruma altında!

Opet, Yakıt Güvence Sistemi ile, Ford, Fiat, Alfa Romeo, Jeep ve Lancia marka araçlara verilen standart yeni araç garanti süreleri boyunca (uzatılmış garanti süresi de dahil) akaryakıtlarını Opet istasyonlarından almaları durumunda, akaryakıt kaynaklı bir arıza çıktığında tüm maliyetlerini ücretsiz olarak karşılamayı taahhüt ediyor. Bu garantilerinin devam edebilmesi için tüm akaryakıt alımlarının Opet istasyonlarından yapılması gerekmektedir.

Yakıt Güvence Sistemi dışında kalmamak için aracınızı aldığınız ilk günden itibaren sürekli Opet istasyonlarından alım yapmanız ve aracınızın bakımlarını; Ford, Fiat, Alfa Romeo, Jeep ve Lancia tarafından belirlenen periyotlar ile standartlara uygun yedek parça ve işçilik hizmeti alarak gerçekleştirmeniz gerekmektedir.

Aracınızda oluşan ve servis incelemesi sonucu yakıt kaynaklı olabileceği değerlendirilen bir sorunla karşılaşıldığında, kullanım periyodunuzdaki alımlarınız incelenecek olup, alımlarınızın yetersiz olması durumunda aracınız Yakıt Güvence Sistemi dışında kalacaktır.

YGS kartınız ile; akaryakıt alımlarında sadece aracınızı güvence altına almaz, Yakıtpuan da kazanırsınız.

Yakıt Güvence Sistemi (YGS) kartınızı istasyonda kullanmak için;

  • Akaryakıt alımınız sonrasında YGS kartınız ile istasyon marketine gidin.
  • Paro Pod makinesinden geçirilmesi için YGS kartınızı istasyon görevlisine verin ve aracınızın son kilometresini söyleyin.
  • Kazandığınız puanları harcayabilmeniz için kart aktivasyonunuzu yapmanız gerekmektedir.
  • YGS kart aktivasyon işleminizi online işlemler menüsünden bireysel işlemleri seçerek yapabilirsiniz.